پیام نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه به دانش آموزان مناطق سیل زده

پیام نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه به دانش آموزان مناطق سیل زده
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری  در اتحادیه در پیامی به دانش آموزان مناطق سیل زده، ضمن همدردی با ایشان، از گفتگو با مراجع ذی صلاح پیرامون درخواست دانش آموزان برای تعویق کنکور خبر دادند.

متن پیام به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
برادران و خواهران عزیز و دانش آموزان گرامی
سلام علیکم و رحمة الله
 
پیام ها و نامه های سرشار از نگرانی و دغدغه و درخواستتان برای تعویق کنکور سراسری را دیدم و خواندم. در اندازه توان خود، نامه ها و پیام هایتان را به مراجع ذی صلاح و مسئولان گرامی رساندم.
می دانم بسیاری از شما در استان هایی که گرفتار سیل شدند دچار مشکلات زیادی شده اید، اما از شما میخواهم در هر حال، برنامه ریزی درسی و تلاشی را که از سال قبل آغاز کرده اید با جدیت ادامه دهید و با توکل بر خدا از هیچ کوششی برای کسب موفقیت در این آزمون علمی دریغ نکنید.
 
دعاگویتان هستم و سلامتی و سعادت و سرافرازی شما و پدران و مادران دلسوز و معلمان گرامیتان را از درگاه خداوند مهربان خواستارم. 
 
محمدجواد حاج‌علی‌اکبری
30 خرداد ماه 1398
 
 گفتنی است، بعد از وقوع سیل در مناطق مختلف کشورمان در نوروز98، عده ای از دانش آموزان مناطق سیل زده که در آمادگی برای کنکور دچار مشکلات جدی شدند، درخواست های مکرری را برای تعویق کنکور سراسری مطرح کردند که این موضوع با موافقت و مخالفت هایی روبرو شد.
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید