نماینده مقام معظم رهبری در افتتاحیه نهمین دوره نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب؛

بیانیه گام دوم، هدیه رهبری به جوانان است

بیانیه گام دوم، هدیه رهبری به جوانان است

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام محمدجواد حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌آموزان در افتتاحیه نهمین دوره نمایشگاه‌های دانش‌آموزی مدرسه انقلاب اظهار کرد: امسال نمایشگاه انقلاب به دلیل شیوع ویروس کرونا تغییر رویکرد از فضای فیزیکی به فضای مجازی داشته و برگزاری آن در فضای مجازی صورت گرفت.

 

وی افزود: البته فضای مجازی هم اتفاق تازه و مبارکی است و دانش‌آموزان با ظرفیت‌های موجود در این فضا توانستند تولیدات و دستاوردهای خود را ارائه کنند.

 

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: تعبیر قرآن درباره انقلاب نعمت الله است، در واقع این تعبیر یعنی روزهای خدایی ملت از سوی آنها ساخته می‌شود که در کشور ما بواسطه انقلاب اسلامی اتفاق افتاده است.

 

                                                              

 

حاج علی اکبری ادامه داد: در انقلاب اسلامی رهبر و ملت با خصوصیات بی نظیر بهم رسیدند، البته هنوز هم جای کار دارد تا دستاوردهای این نعمت الهی به ویژه در انتقال به نسل جدید برسد.

 

به اعتقاد وی، رهبر معظم انقلاب اسلامی بیانیه گام دوم انقلاب را به عنوان هدیه ای بزرگ به نسل جوان ارائه کردند که کمک بسیاری به نسل جوان می‌کند و این بیانیه عظمت انقلاب، ترسیم اهداف و آینده و راه رسیدن به آرمان‌ها را به جوانان نشان می‌دهد.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان اتحادیه انجمن‌های اسلامی پس از صدور بیانیه گام دوم انقلاب متوجه شدند که مطالب خوانده شده در مدارس با محتوای بیانیه هماهنگی بسیاری داشته است.


نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: دانش‌آموزان باید با مشارکت و اتحاد فعالیت‌ها را پیش برند تا شکر نعمت انقلاب اسلامی، آزادی و عزت را به جا آوریم، باید از خداوند متعال در این راستا کمک بخواهیم.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید