توسط نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه:

حکم دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تمدید شد

 حکم دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان تمدید شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، طی حکمی، «حسین تاریخی» را به عنوان دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به مدت 2 سال تمدید کرد.

 

در بخشی از متن حکم دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان آمده است:
 

برادر ارجمند جناب آقای حسین تاریخی(دام عزه)

سلام عليكم و رحمة‌الله؛
 

با اعتماد به فضل بی‌کران الهی و با عنایت به پیشنهاد شورای محترم مرکزی، ضمن تقدیر از حسن تدبیر، تلاش مجدانه و روحیه‌ جهادی که در دو دوره گذشته داشته‌اید، حکم جنابعالی را به‌عنوان؛ دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، به مدت دو سال تمدید می‌نمایم.

مواجهه نظام اسلامی با جنگ ترکیبی و ناجوانمردانه جبهه معاند، در شرایطی که نوجوانان و دانش‌آموزان، به‌عنوان گروه هدف، آماج عملیات روانی با هدف ایجاد اختلال در حوزه ادراکی و شناختی و تحریک احساسات و هیجانات قرار گرفته‌اند، اقتضاء می‌کند که با آرایشی متناسب و همتی مضاعف، نقشی در تراز شهدای دانش‌آموز، این‌بار در عرصه جهاد تبیین رقم زده شود.

ان‌شاء‌الله با توکل به خداوند متعال و توسل به اهل‌بیت عصمت و طهارت و تقویت اخوت ایمانی، معنویت و همدلی، زمینه بالندگی تشکیلاتی و تحقق مأموریت و رسالتی که بر دوش داریم، بیش از پیش فراهم گردد.

 

       محمدجواد حاج‌علی‌اکبری

       نماینده مقام معظم رهبری 

            در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان

      دی ماه 1401

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید