چشم امید رهبری به نسل جوان و از راه رسیده است

چشم امید رهبری به نسل جوان و از راه رسیده است
عصر حاضر، عصر بازگشت به غدیر است. عصری که باید به غدیر رجوع کنیم و به پیام آن لبیک بگوییم. انشاءالله خداوند متعال به جامعه ما و به شما جوانان توفیق بدهد که بتوانیم روز ظهور خورشید غدیر را درک کنیم؛ که همانا آنروز روز ظهور امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف است.
 
در این مقطع که چهل سال اول انقلاب به چله دوم آن منتقل می شود، چشم امید رهبری به نسل جوان و از راه رسیده است؛ تا بتوانند خط ایستادگی و راه و رسم انقلاب را دنبال کنند. و روشن ترین مصداق این امیدواری، بیانیه گام دوم انقلاب است که میبینید خطاب عمده آن به جوانان است. 
 
در این میان انجمن های اسلامی دانش آموزی، تشکلی اصیل است که در دوران های مختلف خوش درخشیده است و مجموعه ای است خوش نام، با طراوت، دلنشین و بسیار دوست داشتی که میدان‌دار تعلیم و تربیت بوده و همیشه حضور فعال، بانشاط و انقلابی خود را حفظ نموده است.
 
اساساً این مجموعه بر اساس تقوا بنیانگذاری شده، خوبان ایستادند، مجاهدت کردند و شهید شدند تا خط انقلاب را در مدارس حفظ کنند و دعوت کننده دانش آموزان در سراسر میهن اسلامی به آرمان های انقلاب بودند. اکنون نوبت شماست که انشاءالله در فضای عمومی مدارس در عرصه های گوناگون انقلاب اسلامی بتوانید همچنان این پرچم را برافراشته نگه دارید.
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید