حجت الاسلام نوری: انجمن اسلامی شعبه ای از انجمن امام زمان (عج) است

حجت الاسلام نوری: انجمن اسلامی شعبه ای از انجمن امام زمان (عج) است
 
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام والمسلمین نوری مسئول دفتر نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در همایش عهد وفا گفت: در آغاز گام دوم انقلاب هستیم و پیشرفت ها و کسب رتبه های بالا در المپیادها و غیره نشان از آینده روشن ایران و انقلاب دارد.
 
وی گفت:انجمن اسلامی شعبه ای از انجمن بزرگ است که در دوران امام زمان (عج) شکل می گیرد.
 
حجت الاسلام والمسلمین نوری خاطرنشان کرد: فعالیت های انجمن اسلامی قبل از انقلاب شروع و زمانی که امام تبعید شد استکبار تصور کرد که پرونده انقلاب را در هم پیچیده است اما دانش آموزان در سنگر انقلاب فعالیت کردند .
معاون سازماندهی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، گفت: آنچه از عزتمندی، قدرت، استقلال و بزرگی ایران پیش بینی شده است طی این سال ها محقق شد و اکنون ایران در عرصه های مختلف مانند پزشکی، نانو، سامانه های موشکی و انرژی هسته ای از جمله قدرت ها برتر منطقه و دنیا است.
 
وی گفت: انجمن های اسلامی دانش آموزی به عنوان بستری تشکیلاتی نقش های جدیدی را برای دانش آموزان تعریف کرده و هویت بخشی به دانش آموزان از اهداف آن ها است وقتی برای انجمن ها ارزش قائل شوند در حقیقت امر تربیت توسط گروه همسالان رقم می خورد و بساط های معنوی و تربیتی شکل می گیردهرچه نقش دانش آموزان در فعالیت های تربیتی، دینی، اخلاقی و آموزشی بیشتر شود زحمت مدیر و معلمان کاهش می یابد.
 
مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت:امیدواریم در گام دوم انقلاب انجمن های اسلامی همگام با دیگران در امر تعلیم و تربیت موثر باشند.
 
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید