نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه:

فعالیت های انجمن های اسلامی دانش‌آموزان باید چشمه‌ای باشد

فعالیت های انجمن های اسلامی دانش‌آموزان باید چشمه‌ای باشد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد حاج‌علی‌اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، در نشست مسئولان و مربیان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان شمالی به برنامه های انتخاباتی آمریکا اشاره کرد و افزود: واقعیت های آمریکا در این روزها توسط ترامپ رونمایی شد و به نوعی خودشان را زیر سئوال بردند.

وی اظهار داشت: حال صهیونیست ها نیز خراب تر است و همچنین کسانی که به آنان کمک می کردند نیز وضع بدتری دارند.

وی در ادامه با بیان اینکه  سطح کارآمدی در بدنه مدیریتی کشور باید ارتقا یابد افزود: با وجود مشکلاتی که وجود دارد در این کشور کار های زیادی انجام شده است که حتی خبر نیز نداریم.

 

وی به شهادت شهید فخری زاده اشاره کرد و گفت: این فرد برای پیشرفت علم و دانش انقلاب کار می کرد اما آن را نمی شناختیم.

وی اظهار داشت: با وجود اینکه در دوران انقلاب کار های زیادی انجام شده است اما باز هم باید تقویت شود.

 

اتحادیه انجمن های اسلامی نیرو برای انقلاب تربیت می‌کند

 

نماینده مقام معظم انقلاب در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان همچنین گفت: اتحادیه انجمن‌های اسلامی برای انقلاب نیرو تربیت می‌کند و فعالان این تشکل از شجاعت و اعتماد به نفس زیادی در آینده برخوردار خواهند شد.

 

وی گفت: همچنین دانش آموزانی که در این اتحادیه ها فعال هستند قدرت تصمیم گیری دارند و اظهار نظر خواهند کرد.

 

وی اظهار داشت: هدف اصلی اتحادیه دانش آموزان نیز این است تا چرخه رشد برای بچه های انقلاب شتاب دهنده باشد، نوجوانان و جوانان قوی، محکم با مبانی فکری و انقلابی تربیت شوند.

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج‌علی‌اکبری خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اهداف این تشکل نیز ترویج معارف انقلاب است که از آموزه های قرآنی و اهل بیت جوشیده است.

 

وی افزود: یکی از ماموریت های مهم این تشکل نیز این است که دانش آموزان بتوانند سخن بگویند، ابتکار به خرج بدهند و تاثیر گذار باشند.

فعالیت اتحادیه دانش‌آموزان باید چشمه‌ای باشد

 

وی گفت: فعالیت اتحادیه دانش‌آموزان باید ابتکاری و چشمه‌ای باشد، اقدامات و برنامه‌های استخری مانایی ندارند

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری خاطرنشان کرد: برنامه های ابتکاری دانش آموزان باعث ایجاد نشاط خواهد شد و ایده ها باید از بتن خود اتحادیه ها بجوشد.

 

وی افزود: برنامه های دیکته ای و استخری همچون حوضچه ها و استخر ها در معرض گرد و غبار و آلودگی قرار می گیرند و همچنین باید زود به زود عوض شود، اما در برنامه های چشمه ای ایده ها و پروژه ها همچون چشمه باطراوت، زلال و در حال حرکت خواهد بود که ما نیز چنین برنامه هایی را پیشنهاد می دهیم.

 

نماینده رهبر معظم انقلاب در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گفت: اما برنامه هایی نیز به صورت ملی داریم تا یکپارچگی و همبستگی نیز ایجاد شود و گرفتار انحراف نشویم.

 

وی افزود: طرح های ملی نیز همچون خط مستقیمی هستند که از برنامه های انحرافی جلوگیری خواهد کرد که حتی برخی از برنامه های ملی مورد استقبال سایر کشور ها نیز قرار گرفته است.

 

وی با بیان اینکه باید از برنامه های کلیشه ای جلوگیری کنیم افزود: هر منطقه و خطه ای باید با توجه به شرایط آن برنامه های خلاقانه ای  مبتنی بر باور ها داشته باشد و کار ها  توسط خود دانش آموزان انجام شود.

 

گفتنی است تشریح برنامه های اتحادیه استان توسط مسئول اتحادیه و سخنرانی مربیان و اعضای قرارگاه ملی و اهدای حکم چهار نفر از مسئولین اتحادیه شهرستانهای استان از برنامه های این آیین بود.

 

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید