مسئول اتحادیه شهر تهران ابقا شد

مسئول اتحادیه شهر تهران ابقا شد

مسئول اتحادیه شهر تهران ابقا شد

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه، محمد علی صمیمی در سمت مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهر تهران به مدت دوسال ابقا شد.
 
 
متن حکم مسئول اتحادیه شهر تهران به شرح زیر است: 
 
برادر ارجمند جناب آقای  محمدعلی صمیمی
 
در طلیعه ورود به پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در آستانه 40 سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌شده است.
این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت خطیر جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
بر این اساس، نظر به‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، حکم شمارا به‌عنوان مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهر تهران به مدت دو سال تمدید می‌نمایم.
 مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.
     امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.
 
 
                                                                 " و من ا... التوفیق "
                                                                   حسین تاریخی
                                          دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید