در آستانه روز جهانی قدس:

بیانیه اعضای انجمن های اسلامی استان کرمانشاه در حمایت از آرمان ملت فلسطین

بیانیه اعضای انجمن های اسلامی استان کرمانشاه در حمایت از آرمان ملت فلسطین

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، اعضای انجمن های اسلامی دانش آموزی اتحادیه استان کرمانشاه بیانیه ای در محکومیت اقدامات ظالمانه علیه ملت فلسطین صادر کردند.
 

در این بیانیه آمده است:
 

بسمه تعالی

روز قدس میراث گران بهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی(ره) است که بیانگر اعتقاد به ضرورت وحدت و انسجام ملت‌های مسلمان در برابر زورگویان و صهیونیسم است.

حضور مردم در روز قدس هم برای اجرای دستور و نظر حضرت امام(ره) است و هم به این معنااست که به جهانیان اعلام کنیم مسجد الاقصی قبله اول و فلسطین سرزمین مقدس مسلمان‌ها است و هرگز این سرزمین و آوارگی ملت فلسطین فراموش نخواهد شد.

 راهپیمائی روز قدس امسال در حالی برگزار می شود که تمام مردم با رعایت بهداشت و فاصله گذاری اجتماعی در میادین شهرها حاضر می‌شوند و دسته جمعی نفرت و کینه خود را از صهیونیسم غاصب اعلام می کنند .

 مردم ایران اسلامی با حضور در تظاهرات روز قدس، چهره واقعی و رحمانی دین مبین اسلام را به جهانیان معرفی و نفرت خود را از رژیم صهیونیستی و گروه‌های تروریستی وابسته به آن اعلام و یکصدا با هم فریاد آزادی فلسطین را سر می‌دهند.

افسوس که امسال در این حضور حماسی سردارعزیز ودلاورمان حاج قاسم سلیمانی را در کنار نداریم هرچندروح بلند شهدا همیشه نظاره گر ماست امت شریف ایران اسلامی با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز قدس ثابت خواهند کرد که خواستار نفی ظلم و توقف اشغال، کشتار کودکان و آدم کشی هستند و با آگاهی و بصیرتی ستودنی از حقوق ملت مظلوم فلسطین دفاع می‌کنند و به فضل الهی با وحدت، حماسه‌ای بزرگ در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، خلق و برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب رقم می‌زنند.

 ما دانش آموزان انحادیه ی انجمن اسلامی کرمانشاه از تمامی مسلمانان جهان درخواست داریم:

1.برای حمایت از مسلمانان مظلوم وصبور فلسطین قیام نمایند چرا که فلسطین پاره ی تن اسلام است واین وظیفه ی مسلمانان است که هرجا ظلمی باشد حضور مثبت وسازنده داشته باشند

2.آنچه هم اکنون دولت آمریکا علیه ملت مسلمان وحق جوی ایران اسلامی روا میدارد جز ظلمی کفر آمیز نیست وباید بداند که حقوق بشر چیزی نیست که آنها با معیارهای سطحی و ساده لوحانه خود اجرا میکنند بلکه حقوق بشر رعایت حق کودکی است که برای درمان نیازمند دارویی است که در قبظه ی د همین مدعیان حقوق بشر است هرچند تحریم های این مدعیان دروغین راه پیشرفت را برملت ما نخواهد بست

3.اکنون که با وجود بیماری همه گیر کرونا در کنار هم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی گرد آمده ایم برای روح شهدای مدافع حرم آرزوی رحمت وغفران الهی داریم.

دانش آموزان اتحادیه انجمن اسلامی استان کرمانشاه

 ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید