به مناسبت روز جهانی قدس:

بیانیه دانش آوزان عضو انجمن های اسلامی استان خراسان رضوی منتشر شد

بیانیه دانش آوزان عضو انجمن های اسلامی استان خراسان رضوی منتشر شد

 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، متن بیانیه اعضای دانش آموزی انجمن اسلامی خراسان رضوی به شرح ذیل است.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سُبْحَانَ الَّذِي أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَيْلًا مِنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الْأَقْصَى الَّذِي بَارَكْنَا حَوْلَهُ لِنُرِيَهُ مِنْ آيَاتِنَا ۚ إِنَّهُ هُوَ السَّمِيعُ الْبَصِيرُ.

سوره مبارکه اسراءآیه

1

پاک و منزه است خدایی که در (مبارک) شبی بنده خود (محمّد) را از مسجد حرام (مکّه معظّمه) به مسجد اقصایی که پیرامونش را مبارک و پر نعمت ساختیم سیر داد تا آیات و اسرار غیب خود را به او بنماییم که او (خدا) به حقیقت شنوا و بیناست.

روز قدس تجلی اراده ی ملت های مسلمان برای مقابله با ظلم و ستمگری و در راس آن ها مقابله با رژیم اشغالگر قدس است. در روز قدس ملت های مسلمان یکدل و یکصدا در کنار مردم مظلوم فلسطین قرار می گیرند و با هم نابودی رژیم اشغالگر قدس را از خدا می خواهند.

امسال دنیا درگیر ویروس منحوس کرونا است، اما این باعث نمی شود که ما فراموش کنیم چگونه انگلیس خبیث در سال 1948 بذر یک رژیم منحوس را در سرزمین مقدس فلسطین پراکند و حال این ویروس تبدیل به غده ای سرطانی درمنطقه شده است، غده ای خطرناک که با شعار با شعار تصرف نیل تا فرات به صحنه آمده است و هر روز در بخشی از جهان اسلام فتنه انگیزی می کند.

 هر جای دنیای اسلام که فتنه ای اتفاق می افتد، یک پای آن این ویروس متعفن است. برخی کشورهای ساده دل فکر میکردند با طرح دو دولت، می توانند در جوار این ویروس به آرامش برسند اما در یکسال اخیر، رئیس جمهور آمریکا با وسوسه های صهیونیست ها  معامله قرن را مطرح کرد تا پرونده فلسطین را برای همیشه ببندد و با این کار، رویای این سازشکاران هم بر باد رفت و همه دنیا فهمید که این ویروس منحوس تا تصرف تمام سرزمین فلسطین دست از کار نخواهد کشید!

بنیانگذار این انقلاب اسلامی؛ حضرت امام خمینی(ره)؛ از  روز اول خوی وحشیانه این صهیونیست ها را شناخته بود و تدبیر حکیمانه ایشان است که روز قدس به نماد مبارزه مسلمین با صهیونیسم جهانی تبدیل شده و محور همدلی مسلمانان و آزادیخواهان عالم برای نابودی این رژیم منحوس شده است.

اینک در آستانه روز قدسی متفاوت قرار گرفته ایم. امسال متاسفانه شرایط حضور در راهپیمایی را نداریم اما این باعث نمی شود از آرمان عزیز و مقدس مان در راه مبارزه با این رژیم منحوس، دست بکشیم.  

ما اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان خراسان رضوی یکدل و یکصدا اعلام می کنیم که:

1- جهان اسلام عمق راهبردی این انقلاب اسلامی است و فلسطین قلب تپنده آن. ما همچون سردار سلیمانی عزیز تا جان در بدن داریم از آرمان های مردم فلسطین برای تشکیل کشوری از نهر تا بحر حمایت خواهیم کرد.

2-کشور ما همواره پرچمدار حمایت واقعی از مبارزه مبارزات مردم فلسطینی و هر گروه آزادیخواهی است که مستقیما به جبهه صهیونیستی به مقابله برخیزد. ما دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی مجددا  از مسئولان می خواهیم تا کرانه باختری را همانند نوار غزه مسلح نمایند تا روز شمار سقوط این غده سرطانی تسریع شود.

دانش آموزان عزیز فلسطینی! دل تمام آزادیخواهان جهان امسال هم در روز قدس برای شما می تپد. با اراده و محکم به مبارزات تان ادامه دهید که وعده الهی برای ارث رسیدن جهان به مستضعفان حق است و سستی خانه پوشالی و عنکبوتی صهیونیستها بیش از پیش نمودار شده است

مَثَلُ الَّذِينَ اتَّخَذُوا مِن دُونِ اللَّهِ أَوْلِيَاءَ كَمَثَلِ الْعَنكَبُوتِ اتَّخَذَتْ بَيْتًاوَإِنَّ أَوْهَنَ الْبُيُوتِ لَبَيْتُ الْعَنكَبُوتِ  لَوْكَانُوايَعْلَمُونَ

« مثل حال آنان که خدا را فراموش کرده و غیر خدا را به دوستی و سرپرستی برگرفتند (در سستی و بی‌بنیادی) حکایت خانه‌ای است که عنکبوت بنیاد کند و اگر بدانند سست‌ترین بنا خانه عنکبوت است. »

 

کلمات کلیدی


ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید