استانها/

برگزاری نمایشگاه مدرسه انقلاب در حرم رضوی

 برگزاری نمایشگاه مدرسه انقلاب در حرم رضوی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نمایشگاه شهری مدرسه انقلاب به میزبانی پسران عضو انجمن های اسلامی دانش آموزان مشهد در حرم مطهر امام رضا علیه السلام و با حضور اقشار مختلف مردم ، زائرین و مجاورین رضوی برگزار شد.
 

انجمنی های مشهد در غرفه های این نمایشگاه که با محوریت «تاریخ معاصر قبل از پیروزی انقلاب اسلامی» و «روایت دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی» برگزار شد به روایتگری پرداختند.

                      
صف به صف قاسم ها پی خون خواهی تو (روایت خاطرات شیرین و ناب از زندگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی)، دشمن را بشناسیم (با بررسی موضوع خیانت حکومت پهلوی به کشور و وابستگی ایران در آن دوران)، علم و عملت زمین نماند (با نگاهی به دستاوردهای علمی و نظامی ایران) از عناوین و مطالب مطرح شده در غرفه های این نمایشگاه می باشد.


گفتنی است، امسال نهمین دوره جشنواره نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب در سراسر کشور با موضوع محوری “گفتمان ایران قوی ناظر به بیانیه گام دوم” و با تاکید بر ماموریت اصلی “روایت” و تکیه بر عنصر مهارت، تولید و محتوا در ایام الله دهه مبارک فجر برگزار گردید.

 

           

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید