طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه؛

مسئول اتحادیه شهرستان های تهران منصوب شد

مسئول اتحادیه شهرستان های تهران منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام نقی یعقوبی نسب به سمت مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان های تهران منصوب شد.
 

متن حکم  به شرح ذیل است:
 

برادر ارجمند جناب حجت الاسلام نقی یعقوبی نسب

 اکنون که در مسیر گام دوم و پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایام چهل سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان هستیم، مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌ شده است. این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، با روحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
 

 ضمن تشکر و قدردانی از زحمات خالصانه آقای شاکر طی مدت تصدی مسئولیت اتحادیه استان، نظر به‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، شمارا به مدت دو سال به‌عنوان «مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان های تهران»منصوب می‌نمایم.
 

مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده

و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.
 

  امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید."                                                      و من ا... التوفیق "

                                                         حسین تاریخی

                              دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان


                                                                                                                        

                                                         

 

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید