با دستور دبیرکل اتحادیه

تمدید حکم مسئول اتحادیه استان کردستان

تمدید حکم مسئول اتحادیه استان کردستان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، با دستور دبیرکل اتحادیه، حکم سید علیرضا عزیزی در سمت مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کردستان تمدید شد.

متن حکم مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کردستان به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای سید علیرضا عزیزی

اکنون در مسیر گام دوم و پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایامی که تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان چهل سالگی خود را پشت سر گذاشته، مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌ شده است.

این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

بر این اساس، نظر به‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، حکم شما را به‌ عنوان مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان کردستان به مدت دو سال تمدید می‌نمایم.

مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیر کل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و موید باشید.

 

 

 

                                                                                                 "  و من ا... التوفیق "

                                                                                                    حسین تاریخی

                                                                         دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید