در جلسه 762 شورای مرکزی

الزامات و بايسته‌هاي مربيان و سرگروه‌ها تصويب شد

الزامات و بايسته‌هاي مربيان و سرگروه‌ها تصويب شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، جلسه 762 شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد.

در این جلسه، الزامات و بایسته‌های مربیان و سرگروه‌ها بررسی و به تصویب رسید؛ الزامات و بایسته‌های موضوعی پس از توصیه نماینده محترم مقام معظم رهبری مبنی بر ارائه مجموعه‌ای از مواضع و رویکردهای تشکل در موضوعات مختلف به کادر تشکیلاتی، به ویژه مسئولان محترم استان‌ها، و تصویب تدوین بسته سیاستی توسط شورای مرکزی برگزار شد.

الزامات و بایسته‌های موضوعی در 15 موضوع تدوین و پس از بررسی در جلسات کمیسیون سیاستگذاری و برنامه‌ریزی در جلسات شورای مرکزی به بررسی و تصویب مي‌شود می‌رسد.

 الزامات و بايسته‌هاي مربيان و سرگروه‌ها برگرفته از بيانات حجت الاسلام و المسلمين حاج علي اكبري است و آخرين موضوع از موضوعات پانزده گانه الزامات و بايسته‌های مربیان و سرگروه‌ها است كه در این جلسه تصويب شد.

                            

دستور دوم، درخصوص بررسي صلاحيت گزينه پيشنهادي جهت تصدي مسئوليت اتحاديه يكي از استان‌ها بود.

دستورالعمل اجرايي آيين نامه مالي و معاملاتي در سال 1400 به تصويب رسيد؛ اين دستورالعمل پس از بررسي در كميسيون آيين نامه‌ها و مقررات در جلسه شورا مطرح شد و پس از بررسي و اصلاحات تكميلي به تصويب رسيد.

در بخش ديگري از جلسه معاون فرهنگي اجتماعي دفترمركزي، نسبت به ارائه گزارش حوزه معاونت خود حضور يافت و نمايه فعاليت‌هاي سالانه فرهنگي و اجتماعي را ارائه نمود.

علي جانباز نسبت به فعاليت‌ دبيرخانه‌هاي موضوعي در استان‌ها گزارش خود را شرح داد و مقرر شد در جلسه آتي، به بررسی ادامه گزارش معاونت فرهنگي پرداخته شود.

در قسمت پاياني جلسه، حجت الاسلام و المسلمين آقايي قائم مقام محترم نماينده رهبري در جلسه حضور یافت و با طرح پرسش‌هایی از طرف اعضاي جلسه پیرامون آخرين اخبار و تحليل‌هاي سياسي داخل و خارج كشور به گفتگو پرداختند.

لازم به ذکر است جلسه 762 شوراي مركزي در دو نوبت صبح و بعدازظهر و با حضور اعضاء، برگزار شد.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید