طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه،

مسئول اتحادیه استان هرمزگان منصوب شد

مسئول اتحادیه استان هرمزگان منصوب شد
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام مرتضی غریب زاده به سمت مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان هرمزگان منصوب شد.

متن حکم به شرح ذیل است:

برادر ارجمند جناب حجت الاسلام مرتضی غریب زاده 

اکنون که در مسیر گام دوم و پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایام چهل سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان هستیم، مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌ شده است. این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، با روحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
 

لذا با توجه به حضور برادر گرامی جناب آقای انصاری در سنگر دیگری جهت خدمت، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مجاهدانه آن برادر عزیز در مدت تصدی مسئولیت اتحادیه استان، شمارا طی دوسال به‌عنوان «مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان هرمزگان» منصوب می‌نمایم.
 

امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل ا... تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و مؤید باشید.

 

                       
"                                                                    و من ا... التوفیق "

                                                                   حسین تاریخی

                                          دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید