مربی قرارگاه ملی اتحادیه:

نشست اعضای کارگروه بیانیه گام دوم برگزار شد

 نشست اعضای کارگروه بیانیه گام دوم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، میلاد بختیاری مربی قرار گاه ملی پسران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: نشست اعضای کارگروه بیانیه گام دوم قرارگاه ملی به منظور هم افزایی و انسجام بخشی به فعالیت های اعضای کارگروه در دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برگزار شد.

 

وی ادامه داد: این نشست 3روزه که با حضور دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، معاون سازماندهی، مدیرعامل موسسه علمی آینده سازان و مشاوره علمی اعضای قرارگاه ملی برگزار شد اعضا به بیان دغدغه ها و مسائل کارگروه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 

                                            

بختیاری خاطرنشان کرد: دانش آموزان کارگروه بیانیه گام دوم را نمایندگان استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و گلستان تشکیل می دهند که با حضور در دفتر مرکزی در این نشست سه روزه شرکت کردند.
 

وی گفت: از دیگر برنامه های این نشست برنامه مثبت من بود که در آن دانش آموزان به بیان نقش خود در گام دوم انقلاب اشاره کردند.
 

                                                

مربی قرار گاه ملی پسران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: در برنامه مطالعاتی یک روزه در این نشست اعضای کارگروه در سه گروه  جمعا 10 جلد از کتاب های گام به گام پیرامون بیانیه گام دوم را مطالعه و باهم به مباحثه پرداختند.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید