طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه،

سرپرست اتحادیه لرستان منصوب شد

سرپرست اتحادیه لرستان  منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه، حجت الاسلام یونس مردانی به سمت سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان لرستان منصوب شد.

متن حکم سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان لرستان به شرح زیر است:
 

برادر ارجمند جناب حجت الاسلام یونس مردانی


اکنون در مسیر گام دوم و پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایامی که تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان چهل سالگی خود را پشت سر گذاشته، مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌ شده است. این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، با روحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

 لذا نظر به ‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، شما را به ‌عنوان «سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان لرستان » منصوب می‌نمایم.

مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیرکل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و

در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل ا... تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و مؤید باشید.


 " و من ا... التوفیق "

حسین تاریخی

دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید