شب خاطره انگیز بچه های انجمنی استان مرکزی در عهد وفا

شب خاطره انگیز بچه های انجمنی استان مرکزی در عهد وفا

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان مرکزی، درآستانه چهلمین سالگرد تاسیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان همایش بزرگ عهد وفا با حضور فارغ التحصیلان و پیشکسوتان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان مرکزی در دبیرستان امام علی (ع) شهرستان اراک برگزار شد.


در این همایش نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان نعمتی است که هر جوان و نوجوانی می تواند از آن بهره مند شود.

 

"علی اکبر کریمی" افزود: سطح علمی، آموزشی، اجتماعی و اعتقادی اعضا اتحادیه نسبت به سایر غیر اعضا محسوس است.

 

وی اظهارداشت: آنچه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان را ماندگار می‌کند روحیه اخلاص در فعالیت اعضای این مجموعه است.

سیدمهدی مقدسی نماینده مجلس شورای اسلامی دیگر سخنران این همایش بود که نقش اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی در هشت سال دفاع مقدس بی بدیل و تاثیرگذار عنوان کرد و افزود:شهدای دانش آموز جلوه های زیبایی از اخلاص و ایثار را رقم زدند نوع نگاه بچه های عضو اتحادیه انجمن های اسلامی با سایر افراد  متفاوت است.

 

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید فضای مدارس تغییر کند تا نقش انجمن ها پررنگ تر و به اهداف ارزشمند دست یافت.

 

گفتنی است در حاشیه این مراسم از کتاب خاطرات شهید ابوالفضل اسدی از شهدای اتحادیه با عنوان "دایی" به قلم دکتر احسان منصوری رونمایی شد.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید