مسئول دبیرخانه مدرسه انقلاب:

خوانش و تبین بیانیه گام دوم انقلاب محور اصلی نمایشگاه مدرسه انقلاب

خوانش و تبین بیانیه گام دوم انقلاب محور اصلی نمایشگاه مدرسه انقلاب

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر با هدف توانمند سازی دانش آموزان و آشنایی نسل چهارم انقلاب با اهمیت خوانش و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در مدارس سراسر کشور برگزار می گردد.

علی صفدری مسئول دبیرخانه هشتمین دوره جشنواره نمایشگاه های مدرسه انقلاب با اشاره به این موضوع که این دوره از نمایشگاه صرفاً در بخش نمایشگاهی و با تکیه بر عنصر روایت برگزار می گردد و در نهایت در تیرماه 1399 دانش آموزان منتخب استا نها به یک رویداد تربیتی، تشکیلاتی و ملی با عنوان" راویان تمدن"دعوت خواهند شد.

وی گفت: نمایشگاه مدرسه انقلاب یک گارگاه آموزشی و سبک زندگی برای دانش آموزان است که با سه راهبرد اصلی انگیزه بخشی، بصیرت آفرینی و معرفت بخشی و همچنین رفتار سازی و تجربه آفرینی در محیط مدرسه برگزار می گردد.

صفدری خاطرنشان کرد: داوری نمایشگاه های مدرسه انقلاب بعد از برگزاری نمایشگاه در سه مرحله شهرستان، استان و معرفی رتبه های برتر استانها به دفتر مرکزی انجام خواهد شد .

وی گفت: دانش آموزان می توانند محتوای نمایشگاه های خود را از سایت و شبکه های اجتماعی در پیام رسانهای بله و سروش دریافت و دانلود و استفاده کنند.

مسئول دبیرخانه هشتمین دوره جشنواره گفت: کارشناسان دبیرخانه جشنواره به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات دانش آموزان و مربیان ایشان پیرامون برگزاری نمایشگاه های مدرسه انقلاب هستند.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید