کشتار مسلمانان هند

بیانیه دانش آموزان قرارگاه ملی در پی کشتار مسلمانان هند

بیانیه دانش آموزان قرارگاه ملی در پی کشتار مسلمانان هند

به گزارش رابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، متن بیانیه اعضای قرارگاه ملی دانش آموزان در محکومیت کشتار مسلمانان هند به شرح زیر می باشد :

وَمَا لَكُمْ لَا تُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَالْمُسْتَضْعَفِينَ مِنَ الرِّجَالِ وَالنِّسَاءِ وَالْوِلْدَانِ الَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا أَخْرِجْنَا مِنْ هَٰذِهِ الْقَرْيَةِ الظَّالِمِ أَهْلُهَا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنكَ وَلِيًّا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنكَ نَصِيرًا

 در چند روز اخیر، در کشور هند به بهانه‌های مختلف و نامربوط، مسلمانان را مورد آزار و اذیت و ضرب و شتم قرار می‌دهند و این اتفاق بسیار نگران کننده است.

صدای مظلومیت  مسلمانان هند و ندای غریبی آن ها  به گوش ما می رسد. ما مسلمانان طبق فرموده ی  پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) که می‌فرمایند: «هرکس ندای مسلمانی را بشنود و او را یاری نکند، او مسلمان نیست» باید به فریاد مظلومیت آن ها پاسخ دهیم و صدای غربت مسلمانان هند را به گوش همه ی آزادمردان برسانیم و برای نجات آنها اقدامی انجام دهیم.

هند که خود را سرزمین صلح می‌داند امروزه به سرزمین ظلم تبدیل شده است، اما متاسفانه در این زمان همه سکوت کرده‌اند و ما هستیم که باید صدای مسلمانان مظلوم هند باشیم.

ما اعضای انجمن های  اسلامی دانش آموزان این اقدام نابخردانه هندوها را  بشدت محکوم می‌کنیم و از مسئولین وزارت امور خارجه و تمام مراجع ذی‌ربط درخواست پیگیری این مسئله را داریم.

قرارگاه ملی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید