دیدار دبیرکل اتحادیه با رئیس سازمان بسیج مستضعفین

دیدار دبیرکل اتحادیه با رئیس سازمان بسیج مستضعفین

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان روز گذشته (یکشنبه دوم تیر) با سردار غلام حسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین دیدار و گفتگو کرد.

 

در این دیدار، تاریخی با اشاره به رسالت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، تشكلي برخاسته از متن دانش آموزان  است كه پس از پيروزي انقلاب با فرمان امام خميني (ره) در 13 آبان 1358 اعلام موجوديت كرد و رسالت اصلی این تشکل دانش آموزی نیروسازی و زبده پروری است.

 

وی ادامه داد: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان آمادگی لازم در راستای همکاری و تعامل با بسیج در زمینه‌های مختلف را دارد.

 

سردار غیب پرور نیز در این دیدار در خصوص همکاری بسیج در حوزه‌های مختلف با اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، اظهار داشت: ظرفیت‌ها و استعدادهای بسیاری در بسیج وجود دارد که می‌تواند در اختیار اتحادیه و دانش آموزان قرار بگیرد و بسیج آماده همکاری و تعامل با این نهاد انقلابی است.

 

 

گفتنی است در این جلسه مقرر شد که کارگروهی متشکل از معاونین اتحادیه با معاون بسیج مستضعفین در خصوص همکاری و تعامل در راستای خدمات صورت گیرد.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید