نسیمی پر از عطر فاطمی در میان دختران دانش آموز

نسیمی پر از عطر فاطمی در میان دختران دانش آموز

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، همزمان با ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) جشن باشکوه "دختر ماه" ویژه دختران انجمن اسلامی سراسر کشور برگزار شد.

 

جشن دخترماه در هریک استان ها به صورتی ویژه برگزار شد .دراستان کرمان این جشن با حضور دختران انجمن اسلامی و  با حضور ویژه خدام حریم مقدس رضوی برگزار شد در بوشهر نیز این مراسم با اردوی دخترانه انجمنی آغاز شد و دانش آموزان انجمنی با برنامه های متعدد میلاد حضرت فاطمه معصومه س رو جشن گرفتند.

 

جشن ریحانه خلقت نیز از برنامه های ویژه ای بود که  با حضور خواهران عضو انجمن اسلامی مدارس شهرستان ساری برگزار و  در شهر قم   و در جوار بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه نیز برنامه های ویژه روز دختر با حضور دانش آموزان انجمنی برگزار شد همچنین  در شهرهای رشت و اردبیل نیز برنامه های جشن روز دختر باشکوه تر از گذشته برپاشد.

 

در این روزها حسینیه فاطمه الزهرا (س) استان یزد نیز پر بود از عطر فاطمی ، خادمان آستان مقدس حضرت معصومه(س) ، با پرچم متبرک شده گنبد حرم مطهر خواهر امام هشتم شیعیان،  فضای این مراسم را به شمیم خوش بارگاه ملکوتی آن حضرت عطرآگین کردند.

 

این تنها گوشه ای از برنامه های روز دختر ویژه دانش آموزان انجمن اسلامی بود و در سراسر کشور، این جشن به صورت های مختلف برگزار شد و هدایایی نفیسی به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، به دختران انجمنی تقدیم شد.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید