بزودی؛ رونمایی از نسخه جدید پورتال ملی اتحادیه

بزودی؛ رونمایی از نسخه جدید پورتال ملی اتحادیه
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، مدیر روابط عمومی اتحادیه از رونمایی پرتال ملی جدید آینده سازان خبر داد.
 
علی مرادخانی با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه سایت تشکیلاتی چون اتحادیه که متمرکز بر سن و سال نوجوانان کشورمان است، باید مطابق با این رسالت باشد، وبگاه جدید آینده سازان با پوسته و محتوایی کاملا متفاوت با قبل مراحل نهایی خود را می گذراند و به زودی رونمایی خواهد شد. 
 
مدیر روابط عمومی اتحادیه ادامه داد: در پرتال جدید آینده سازان تولیدات صوتی و تصویری، برنامه های کشوری، تولیدات دانش آموزی، برنامه های دفتر مرکزی، استانی و کشوری و پرتال های استانی در کانون توجه قرار گرفته اند و در ظاهر پرتال نیز تلاش کرده ایم خلاقیت و روحیه شاد نوجوانی را در دستور کار قرار دهیم. 
 
مرادخانی افزود: در ماه های اخیر گزارش های متعددی از مشکلات در دسترسی به پرتال داشته ایم که البته در الگوی فعلی پرتال امکان اصلاح این مشکلات وجود نداشت، ولی در الگوی جدید پرتال با همکاری یکی از بهترین گروه های نرم افزاری کشور علاوه بر الگوی جدید ظاهری، نسخه اختصاصی مدیریت پرتال نیز طراحی شده که سرعت دسترسی به پرتال را نیز تا حد بسیار زیادی بهبود می بخشد و تقریباً تمامی مشکلات فعلی پرتال مرتفع خواهد شد.
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید