خراسان رضوی

من و یاد شهید سلیمانی/ پویش «به یادتم» در روزهای امتحانی دانش‌آموزان

من و یاد شهید سلیمانی/ پویش «به یادتم» در روزهای امتحانی دانش‌آموزان

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، سید علیرضا امین یزدی مسؤول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خراسان رضوی در خصوص برنامه‌های فرهنگی‌ این مجموعه به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا فرزندان این مرز و بوم سبک زندگی، مقاومت و دلدادگی ایشان را نسبت به نظام‌ انقلاب اسلامی دریابند تا یاد و خاطره ایشان را همیشه زنده نگه دارند.

 

وی با اشاره به محدودیت‌های کرونایی، ادامه داد: تمام تلاش اتحادیه، همراه کردن دانش‌آموزان با فضای انقلابی است به همین دلیل با همراهی دانش‌آموزان، برنامه‌های ویژه‌ای را در این خصوص تدارک دیده‌ایم.

 

امین یزدی افزود: فضا سازی و نصب تمثال حاج قاسم در ورودی‌های منازل دانش‌آموزان، مصاحبه با افرادی‌که سال گذشته در مراسم خاکسپاری و یا تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی حضور داشتند و افراد غیر ایرانی که در ایران مستقر هستند از جمله‌ این برنامه‌هاست.

 

مسؤول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خراسان رضوی با معرفی طرح ویژه ‌«به-یادتم» در ایام امتحانات بچه‌ها، ادامه داد: در ایام امتحانات، دانش‌آموزان می توانند هنگام درس خواندن‌، تصاویری را‌ از عکس‌های شهید سلیمانی و شهید فخری زاده در کنار کتاب‌های درسی با مضمون «ما دانش آموزان در میان اهدافی که داریم به یاد الگوهایی که خودشان را فدا کرده‌اند، هستیم» تهیه کرده و برای اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان ارسال کنند.

 

وی اضافه کرد: ویژه برنامه دیگر‌، دشمن شناسی است؛ دانش‌آموزان باید دشمنان کشور و اسلام را بشناسند.

 

           

 

امین یزدی تصریح کرد:اقدامات دیگر اتحادیه‌ انجمن‌های اسلامی در فضای مجازی، انتشار مکتوب وصیت نامه شهید سلیمانی در بین دانش آموزان است. همچنین تولید و انتشار فیلم از به یاد ماندنی ترین جملات سردار با عنوان «نسل سلیمانی» و تولیدات رسانه‌ای با عنوان «بچه‌های حاج قاسم» را در فضای مجازی پیش‌بینی کردیم.

 

مسؤول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خراسان رضوی درباره نمایشگاه مجازی که در رابطه با شخصیت سردار سلیمانی طراحی شده است، گفت: با همت دانش‌آموزان شهرستان سبزوار و جوین دو نمایشگاه با نام‌های «زنگ حاج قاسم» و «گردان قاسمیون» برنامه ریزی شده است که در خصوص تلاش‌ها و مجاهدت‌های حاج قاسم برگزار می‌شود.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید