طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه؛

مشاور سازماندهی دبیر کل منصوب شد

مشاور سازماندهی دبیر کل منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، سید قاسم حوائجی به سمت «مشاور سازماندهی دبیر کل»  منصوب شد.

متن حکم  به شرح ذیل است:
 

برادر ارجمند جناب آقای سید قاسم حوائجی

اکنون که در مسیر گام دوم و پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایام چهل سالگی تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان هستیم، مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌ شده است. این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهمیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، با روحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.
 

بر این اساس، نظر به شایستگی‌ها و سوابق ارزشمند جنابعالی و به‌منظور استفاده حداکثری از تجارب مذکور در تحقق مناسب‌تر اهداف و مأموریت‌های اتحادیه، شمارا به‌عنوان «مشاور سازماندهی دبیر کل» منصوب می‌نمایم.
 

 اهتمام و سرلوحه قرار دادن مفاد حکم انتصاب دبیر کل توسط نماینده محترم مقام معظم رهبری در اتحادیه و پیوست تفصیلی آن در مشورت به دبیر کل و سایر ارکان اتحادیه و همچنین ایجاد زمینه های لازم جهت بهره برداری حداکثری از ظرفیت های مادی و معنوی سایر ارگان ها و نهادها مورد انتظار می‌باشد.
 

 امیدوارم با حفظ روحیه صراحت و امانت، اتحادیه را در تحقق رسالت خود یاری رسانید.
 

" و من ا... التوفیق "

حسین تاریخی
دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

 

 

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید