طی حکمی از سوی رییس شورای مرکزی

ذیحساب اتحادیه منصوب شد

ذیحساب اتحادیه منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی رییس شورای مرکزی، احمد آذربراء به عنوان ذیحساب اتحادیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان منصوب شد.

 

متن حکم به شرح ذیل است:

برادر ارجمند جناب آقای احمد آذربراء

سلام علیکم

نظارت مؤمنانه در تمام رده‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان از اصول مهم تشکل نورانی ماست. تدبیر و نظارت بر فرآیندهای مالی به منظور کارآمدی، انضباط و شفافیت مالی، از جمله وظایف شورای مرکزی به عنوان مرجع سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت و ارزیابی در اتحادیه است.

پس از گذشت یک دوره‌ی سه ساله از استقرار ذیحسابی در دفتر مرکزی و اصلاح برخی فرآیندهای مالی و انطباق‌بخشی هرچه بیشتر با قوانین و مقررات؛ در دوره‌ی جدید با استقرار نرم افزار مالی، اصلاح تمام فرآیندهای مالی و گسترش بافت مالی امین تا سطح استانی مورد انتظار است.

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خالصانه، دلسوزانه و متعهدانه برادر ارجمند جناب آقای علی فلاح طی دوران تصدی این مسئولیت، طبق رأی اعتماد شورای مرکزی در جلسه 758 مورخ 27/12/1399؛ جنابعالی که از دقت و تجربه لازم در حوزه مالی و اداری برخوردار بوده و ملتزم به رعایت قوانین و مقررات در عین تعامل مؤمنانه و برادرانه با همکاران می­باشید به سمت ذیحساب اتحادیه انجمن­های اسلامی دانش آموزان منصوب می­شوید.

امید است با دقت و تلاشی که در این مسئولیت مهم خواهید داشت و همکاری همسنگران عزیز اتحادیه خصوصا حوزه اجرایی دفتر مرکزی، در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.
 

                                                                                                                                         و من الله التوفیق                                                                                                                     

                      رحمان جلالی جواران

                      رئیس شورای مرکزی

 


 

گفتنی است روز دوشنبه شانزدهم فروردین در جلسه ای از زحمات علی فلاح در دوره سه ساله گذشته تقدیر شد و رئیس شورای مرکزی، از دقت نظر دلسوزانه، متعهدانه علی فلاح و حضور فعال او در کمیسیون آیین نامه‌ها و اصلاح برخی فرآیندهای مهم مالی تقدیر و تشکر نمود  همچنین آذربراء برای یک دوره جدید به عنوان ذیحساب اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان معرفی شد.

لازم به ذکر است احمد آذربراء، در دوره دانش آموزی عضو انجمن اسلامی بوده و دارای سوابق مدیریتی در حوزه‌‌های اداری مالی در آموزش و پرورش و نهادهای فرهنگی در سطح استانی و ستادی است.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید