شورای مرکزی/

نشست مجمع عمومی مراكز اقماري برگزار شد

نشست مجمع عمومی مراكز اقماري برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،شوراي مركزي به عنوان مجمع عمومي مراكز اقماري اتحاديه، در هر سال حداقل يك جلسه جهت تصويب برنامه و بودجه، ترازنامه مالي و استماع گزارش هيئت مديره مراکز اقماری تشكيل مي‌دهد.


مجمع عمومي مركز عرضه خدمات و محصولات فرهنگي نوجوان

اولين جلسه مجمع عمومی مركز عرضه خدمات و محصولات فرهنگي نوجوان با حضور اعضای هیئت مدیره مرکز عرضه محصولات و خدمات فرهنگی نوجوان-دانابازار- در این مرکز برگزار شد و گزارش هيئت مديره استماع و برنامه و بودجه سال 1400 مركز تصويب شد.


در این جلسه امین رضا لطفعلي‌زاده، مدیر عامل مرکز دانابازار گزارش عملکرد سال 99 مرکز دانابازار را ارائه نمود؛ در اين گزارش، محصولاتی همچون نوشت افزار، گیفت و بازی‌های فکری و خدماتي از جمله اکران فیلم، مشاوره، آموزش‌های آنلاین، برگزاری اردوها و بازی‌های گروهی از جمله مهمترین محصولات و خدمات ارائه شده در سال گذشته بوده است.

برنامه و بودجه 1400 مرکز ارائه و پس از اعمال اصلاحات مطرح شده به تصويب رسيد.


نشست مجمع عمومی مرکز آموزشی، فرهنگی و اردویی اردوبهشت

نیز با حضور اعضاي هيئت مديره مجمع عمومی مرکز آموزشی، فرهنگی و اردویی اردوبهشت برگزار شد که در این جلسه حسين تاریخی، دبیرکل اتحادیه و رئيس هیئت مديره، با اشاره به نقش پررنگ برنامه‌های اردویی در منظومه فكري تربیتی اتحادیه، سهم مرکز اردویی اردوبهشت را در تحقق این موضوع بسیار مهم ارزیابی کرد و با توضیحی پیرامون شرایط شیوع بیماری کرونا و تأثیر آن بر برنامه‌های اردومحور در کشور، از زحمات مدیرعامل این مرکز تقدیر و تشکر نمود.
 

                                                   

در ادامه، محمد جعفري، مدیر عامل مرکز به ارائه گزارش عملکرد این مرکز در یکسال گذشته پرداخت.

تأسیس بخش تربیت اردویی- مهارتی در این مرکز، تولید کتاب بازی‌های تشکیلاتی-که دارای 40 بازی تشکلاتی است- تولید محتوای دوره‌های آموزشی عمومی، تخصصی و اختصاصی در مرکز، ایجاد بانک اساتید و مربیان آموزشی در حوزه نوجوان، تولید طرح‌های آموزشی اردومحور و ایجاد زیرساخت‌های عمرانی مورد نیاز در مرکز اردویی، از جمله فعاليت‌هاي مركز اردويي است.

در بخش پاياني، برنامه و بودجه مركز ارائه و مقرر شد پس از اعمال اصلاحات مجددا در جلسه بعدي مجمع عمومي مورد بررسي قرار گيرد.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید