با حضور در موسسه علمی آینده سازان:

امضاء تفاهم نامه همکاری موسسه علمی آینده سازان با سازمان نهضت سواد آموزی

امضاء تفاهم نامه همکاری موسسه علمی آینده سازان با سازمان نهضت سواد آموزی
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، آئین امضاء تفاهم نامه همکاری سازمان نهضت سوادآموزی و موسسه علمی آینده سازان وابسته به اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان برگزار گردید.
 
در این نشست مهدی کامیار مدیر عامل و رئیس موسسه آموزشی علمی آینده سازان  نیز ضمن تشکر و ابراز خرسندی از تلاش ها و اقدامات خوب سازمان نهضت سواد آموزی ، از فراهم شدن بستر مناسب برای همکاری‌های دو جانبه برای توسعه فرصت‌های آموزشی و همچنین هدف نهایی برای ریشه کنی بی‌سوادی در کشور  بیان کرد : موسسه آموزشی علمی آینده سازان به عنوان یک نهاد برخاسته از حرکت خود جوش و همچنین فناوری های جدید  و موجود خود می تواند گام های موثری را در جهت اهداف آموزشی و مهارت آموزی به جامعه هدف بردارد.
 
 
او در ادامه ضمن استقبال از مندرجات تفاهم نامه همکاری تاکید کرد ؛ موسسه آموزشی علمی آینده سازان تمام توان و تخصص خود را در اجرای بنود این تفاهم نامه بکار خواهد گرفت تا زمینه تحقق هدف نهایی ریشه کنی بی‌سوادی در کشور را قابل حصول تر بنماید.
 
در ادامه معاون امور آموزشی سازمان نهضت سوادآموزی اعلام کرد: اشتراکات دونهاد انقلابی نهضت سوادآموزی و موسسه آینده سازان می تواند با تمرکز و هم افزایی  منجر به عدالت آموزشی که فصل مشترک دو نهاد هست بیانجامد.
 
احمد خاک زاد با بیان مشترکات دو نهاد زمینه های همکاری و فعالیت های مشترک را بر شمرد و اعلام کرد : ما باید در جهت آگاه سازی ، توانمند سازی و همچنین اصلاح رفتار در بین کم سوادان و بیسوادان  تلاش و کوشش کنیم تا برای آینده جامعه سواد آموزی نتیجه خوب و موفقی را به دست آوریم که در این مشارکت باید از ظرفیت های موسسه آینده سازان به نحو احسن استفاده کرد.
 
وی در ادامه با بیان دشواری های امر سوادآموزی از جمله در جذب، نگهداشت و آموزش مخاطبان به زمینه های همکاری و فعالیت موسسه آینده سازان در حوزه سوادآموزی اعلام کرد؛استفاده از ظرفیت دانش آموزان برای شناسایی و آموزش  اولیاء و بستگان بی سواد آنان ، راه اندازی مدرسه مجازی آموزش بزرگسالان و فعالیت های پژوهشی و اقدام پژوهی در زمینه های مورد نیاز سوادآموزی از جمله فعالیت هایی است که موسسه می تواند ورود پیدا کند و در کنار سازمان سوادآموزی به عنوان یکی از شرکای فعال و موثر همکاری نماید.
 
در پایان این نشست تفاهم نامه همکاری توسط معاون امور آموزشی سازمان و مدیر عامل و رئیس موسسه، امضا شد.


ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید