طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه

مدیر دفتر برنامه ریزی و ارزیابی اتحادیه منصوب شد

مدیر دفتر برنامه ریزی و ارزیابی اتحادیه منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه، سعید علی اکبر مدیر دفتر برنامه ریزی و ارزیابی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان منصوب شد.

متن حکم مدیر دفتر برنامه ریزی و ارزیابی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به شرح زیر است:

 

برادر ارجمند جناب آقای سعید علی اکبر


 در طلیعه ورود به پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در حالی که تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان چهل سالگی خود را پشت سرگذاشته، مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌شده است. این مسئولیت خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت خطیر جز با همراهی خواهران و برادرانی مؤمن، با روحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

 

 بر این اساس، نظر به شایستگی‌ها و تجارب ارزشمند جنابعالی، شما را به مدت دو سال به‌عنوان«مدیر دفتر برنامه ریزی و ارزیابی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان»منصوب می‌نمایم.

لازم است در این مسئولیت خطیر مدیریتی که در اختیار بنده و شماست، موارد ذیل را در دستور کار قرار دهید:

1- طراحی، تدوین و اجرایی سازی مدل برنامه‌ریزی بومی متناسب با اقتضائات و ویژگی‌های تشکل در سطح دفتر مرکزی، استان و شهرستان

2-مطالعه و بررسی راهکارهای علمی به منظور ایجاد و برقراری سیستم ­ها و روش های مفید، جهت دستیابی به تشکلی چابک، به‌روز و کارآمد.

3-نظارت حداکثری و مدیریت مؤثر بر حُسن اجرای برنامه‌های مصوب دفتر مرکزی و استان‌ها از طریق تدوین دفترچه برنامه‌ و بودجه، به منظور تحقق مأموریت‌ها و سیاست‌های ابلاغی شورای مرکزی و منویات نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه.

4-پایش و نظارت بر حسن اجرای جریان سامانه ­های دفتر مرکزی و دفاتر اتحادیه استان.

5-ارزشیابی و ارزیابی اثربخش فعالیت ­های دفترمرکزی و اتحادیه استان ­ها با استفاده از بکارگیری ظرفیت­ های سامانه­ های موجود.

6-ایجاد زیرساخت لازم به منظور یکپارچه­ سازی سامانه­ های موجود جهت تدقیق اطلاعات ثبتی و تسهیل فرایند ثبت توسط کاربران نهایی.

7-دستیابی به دانش به ­روز جهت داده­ کاوی آمار و اطلاعات سامانه ­های موجود اتحادیه.

8-انجام سایر امور محوله در حوزه وظایف تشکیلاتی از سوی مقام مافوق.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید