طی حکمی از سوی رئیس شورای مرکزی،

مدیر پژوهش و برنامه‌ریزی راهبردی منصوب شد

مدیر پژوهش و برنامه‌ریزی راهبردی منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان،طی حکمی از سوی رئیس شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، مجید مجیدی به سمت مدیر پژوهش و برنامه‌ریزی راهبردی منصوب شد.

متن حکم انتصاب بدین شرح است:
 

برادر ارجمند جناب آقای مجید مجیدی

باسلام و تحیت؛

اکنون که در گام دوم و پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی قرار داریم و تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان چهل سالگی خود را پشت سر نهاده است، مسئولیتِ خطیر ما در این تشکل انقلابی مستلزم همراهی برادران متعهد و با روحیه جهادی است.

براساس اساسنامه مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی، شورای مرکزی اتحادیه عالی‌ترین مرجع سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت و ارزیابی در اتحادیه است. در همین راستا شورای مرکزی به منظور انجام مأموریت‌های خود، اقدام به تأسیس حوزه پژوهش، برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی کرد.

طبق رأی اعتماد شورای محترم مرکزی در جلسه 768 مورخ 20/05/1400، جنابعالی که از تجارب ارزنده تشکیلاتی، دغدغه و توانمندی لازم برخوردار بوده و مزین به اخلاص، صداقت و روحیه جهادی می‌باشید، به سمت مدیر پژوهش و برنامه‌ریزی راهبردی منصوب می‌شوید.

مقتضی است جهت ادای این مسئولیت خطیر ضمن انجام وظایف مصوب، موارد ذیل را در اولویت  قرار دهید:

  1. طراحی نقشه جامع فعالیت‌های پژوهشی تشکل
  2. تسریع در تدوین پیش‌نویس برنامه راهبردی با همکاری ارکان مختلف تشکل
  3. برگزاری هم‌اندیشی‌ها و  نشست‌های علمی- پژوهشی
  4. رصد هدفمند پژوهش‌های انجام شده در زمینه تعلیم و تربیت

انتظار می‌رود با اخلاص و مجاهدتی که در این مسئولیت مهم خواهید داشت و همکاری همه جانبه بخش‌های مختلف اتحادیه، به‌ویژه معاونت‌های دفترمرکزی، مراکز اقماری و تعامل با مجموعه‌های پژوهشی و فرهنگی، شاهد تحولات سازنده در مسیر تحقق مأموریت‌های اسلامی و انقلابی تشکل‌مان باشیم.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید