گفت و گوی اختصاصی/

سخنی با نرگس مهدوی فر منتخب دختر قرارگاه ملی

سخنی با نرگس مهدوی فر منتخب دختر  قرارگاه ملی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، با رای دانش آموزان قرارگاه ملی، خانم نرگس مهدوی فر با اکثریت آرا به عنوان عضو دختر شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان انتخاب شد.
 

آینده سازان در گفت و گویی با منتخب دانش آموز شورای مرکزی ، از دغدغه ها تا آرزوی تشکیلاتی این دانش آموز می گوید ...چه حسی دارید که الان تونستید با رای دانش آموزان به شورای مرکزی راه پیدا کنید؟


حس اینکه مسولیت بزرگی روی دوشمه و در برابر تمام دانش آموزان انجمنی احساس مسولیت میکنم و ان شاءالله که بتونم از پسِ این ماموریت و وظیفه بخوبی بر بیام و ان شاءالله لایق رای بچه ها باشم.

 

حالا که در این جایگاه قرار گرفتید برای سایر دانش آموزان چه اقداماتی را انجام می دهید؟

 

ان شاءالله سعی میکنم تا به دغدغه های جامعه دانش آموزی توجه کنم و اگر به دست خودمون حل میشه که چه بهتر ولی اگر مربوط به ارگان خاصی هست با پیگیری بتونم قدم کوچیکی در راستای حل آسیب ها بردارم.

 

دغدغه اصلی شما؟

 

دغدغه اصلی با توجه به موقعیت فعلی دانش آموزان در روند اتفاقات کشور بهبود روحیات و دانسته های علمی دانش آموزان متناسب با شرایط حاکم بر جامعه هست.

 

در این یکسال چه طرح هایی رو در دستور کار دارید؟


طرح مد نظر زیاد هست برای اجرا و به سرانجام رسیدن اونها هم به زمان نیاز دارم هم به بحث و بررسی با افراد متخصص در هر زمینه اما بخوام اشاره کنم یکی از مهم ترین دغدغه ها رسیدگی به آسیب ها و مشکلات موجود چه در حوزه انجمن اسلامی و چه دانش آموزی هست تا ان شاءالله بار این استرس حاکم در جامعه که بیشتر دانش آموزان متحملش میشن کمتر بشه.

 

آرزوی تشکیلاتیتون چیه؟
 

سرمایه گذاری روی نسل جدید تا جایی که هر مسول انجمن اسلامی در هرکجای ایران تبدیل به یک سرباز آماده ی قبل ظهور بشه.

 

سخن آخر؟
 

برای پیشبرد اهدافم نیاز به دعای ویژه و همکاری و مشارکت بچه های قرارگاه ملی دارم.مسولیتی نیست که به تنهایی قابل اجرا باشه. ان شاءالله از پسش بر بیام.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید