دبیر کل اتحادیه:

13 آبان، مهمترین رخداد و روز امتحان دانش آموزان قرار گاه ملی است

13 آبان، مهمترین رخداد و روز امتحان دانش آموزان قرار گاه ملی است

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجم های اسلامی دانش آموزان، حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در نشست دختران تمدن ساز ، در آستانه 13 آبان در جمع دانش آموزان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: روز 13 آبان و روز دانش آموزان نزدیک است و ۱۳ آبان برای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان روز، بسیار با اهمیتی است.


وی گفت: روز استکبار ستیزی ، روز مقاومت در مقابل استکبار جهانی خصوصا آمریکا جنایتکار است.


تاریخی خاطرنشان کرد:13 آبان علاوه بر روز دانش آموز، سالروز تاسیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان نیز می باشد که این تشکیلات انقلابی در سال ۵۸ به فرمان امام خمینی تاسیس شد.

 

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: یکی از مهمترین امتحان های شما دانش آموزان قرارگاه ملی، ۱۳ آبان است و ما منتظر کارهای شما در 13 آبان هستیم و امیدواریم مثل همیشه بدرخشید.


وی با اشاره به مسئولیت اصلی دانش آموزان در مدرسه گفت: نقطه شکل گیری انجمن های اسلامی مدرسه است و مسئولیت اصلی، آن با دانش آموزان است به عبارتی هسته اصلی انجمن اسلامی مدرسه است و متولی آن دانش آموزان هستند.

تاریخی خاطرنشان کرد: اعضای قرارگاه ملی نقش فرمانده هان و افسران را دارند و فرمانده باید کارها را به عهده بگیرند و از ضرفیت و نیروی دانش آموزی که در سراسر کشور در اختیار شماست بیشترین بهره راببرید

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت:ما در انجمن های اسلامی دانش آموزان به دنبال دانش آموزانی هستیم که رای نظام بابردار باشند و سربار یعنی اگر محدودیت یا مشکلی است باید برطرف کنید و به دنبال راه حل باشید و من مطمئن هستم شما این ظرفیت رادارید و مشکلات را از شر راه بر خواهید داشت.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید