نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه:

ماموریت انجمن های اسلامی تربیت نیرو انقلابی برای امام عصر است/ قدر فرصت های جوانی و عضویت در انجمن های اسلامی دانش آموزان را بدانید

ماموریت انجمن های اسلامی تربیت نیرو انقلابی برای امام عصر است/ قدر فرصت های جوانی و عضویت در انجمن های اسلامی دانش آموزان را بدانید

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در جمع دانش آموزان قرارگاه ملی با اشاره فرصت نابی جوانی و نوجوانی گفت: قدر این بخش از عمر جوانی را بدانید خصوصا در بخش خودسازی، پایه و اساس شخصیت انسان در این سالهاست .قدر دانستن از جوانی، این است که کار فکری،کار ذهنی و کار سلوکی انجام دهید و زمان را غنیمت بدانید.


وی گفت: انس با قرآن، انس نهج البلاغه و انس با صحیفه سجادیه را داشته باشید و آن غافل نشوید.


حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری خاطرنشان کرد: نوجوانانی که عضو اتحادیه میشوند پس از مدت کوتاهی درگیر مباحث کلان کشوری و جهانی می شوند به خاطر سلامت کار تشکیلاتی، در همین زمینه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در بحث سیاسی نسبتی با راست و چپ ندارد بلکه اتحادیه نسبتش با رهبری تعریف میشود.
 

دانش آموزان انجمن های اسلامی خیلی راحت با گام دوم ارتباط گرفتند و همچنین کلام رهبری رو فهمیدند و این به سبب همان نسبتی است که اتحادیه با رهبری دارد و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یکی از مراکز تربیت نیروی انقلابی بوده است و همیشه تمیز حرکت کرده و با وقار بوده است به عبارتی دیگراعضای انجمن های اسلامی دانش آموزان اغلب با  خوشفکری و اهل ابتکار و به روز بودن،  شناخته می شوند اتحادیه از گذشته تا به امروز دارای مبانی محکم و قوی بوده است.

وی گفت: ارتباط اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با رهبری باعث سلامت عملکرد این مجموعه انقلابی شده است و این امانت رو باید نسل به نسل بچرخانیم و برای امام زمان و انقلاب یار تربیت کنیم.
 

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: در فرهنگ قرآنی و اسلامی ما اندیشیدن، به معنای عمل‌کردن است، همان‌طور که حضرت علی (علیه‌السلام) گفت: پدر و مادر عمل، فکر است و نتیجه‌ی فکر بزرگ و زیبا، اعمال بزرگ است. اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان در منظومه‌ی فکری خود این موضوع را گنجانده است و پیشنهاد جدی من کار فکری،کار ذهنی و کار سلوکی است.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید