طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه؛

دستیار دبیرکل اتحادیه منصوب شد

دستیار دبیرکل اتحادیه منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه، علی جانباز به ‌سمت دستیار دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان منصوب شد.

 

متن حکم دستیار دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به شرح زیر است:

 

برادر ارجمند جناب آقای علی جانباز

در طلیعه ورود به پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در حالی که تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان چهل سالگی خود را پشت سرگذاشته، مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌ شده است. این مسئولیت خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت خطیر جز با همراهی خواهران و برادرانی مؤمن، باروحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

بر این اساس و با استمداد از فضل بیکران الهی شما را به ‌سمت «دستیار دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان» منصوب می‌نمایم.

نظر به شایستگی های اخلاقی، تشکیلاتی و روحیه جهادی و همچنین تجارب ارزشمند جنابعالی در مجموعه اتحادیه، رجاء واثق دارد با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه

و تبعیت از هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری مدظله العالی با بکارگیری همه توان و تجربه خویش و همراهی تمامی عناصر تشکیلاتی در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید