طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه،

سرپرست اتحادیه خوزستان منصوب شد

سرپرست اتحادیه خوزستان منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه، حجت الاسلام ایمان اسکندری به سمت سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان منصوب شد.

 

متن حکم سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان خوزستان به شرح زیر است:

 

برادر ارجمند جناب حجت الاسلام ایمان اسکندری

 

اکنون در مسیر گام دوم و پنجمین دهه حیات مبارک و انسان‌ساز انقلاب شکوهمند اسلامی و در ایامی که تشکل نورانی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان چهل سالگی خود را پشت سر گذاشته، مسئولیتی سنگین به ما سپرده‌ شده است. این مسئولیتِ خطیر از سویی مستلزم شکرگزاری بابت توفیق خدمت به دانش‌آموزانی مؤمن، فهیم، بصیر و انقلابی است و از سویی دیگر، بار این مسئولیت جز با همراهی برادرانی مؤمن، با روحیه جهادی و انقلابی به سرمنزل مقصود نخواهد رسید.

لذا با توجه به حضور برادر گرامی جناب حجت الاسلام عرب در سنگر دیگری جهت خدمت، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مجاهدانه آن برادر عزیز در مدت تصدی مسئولیت اتحادیه استان، نظر به ‌مراتب تعهد، شایستگی‌ و تجارب ارزشمند جنابعالی، شما را به ‌عنوان «سرپرست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان خوزستان» منصوب می‌نمایم.

مقتضی است، سهم اختصاصی استان خود را از اسناد بالادستی تشکل، راهبردهای مصوب شورای مرکزی، حکم ابلاغی نماینده معزز مقام معظم رهبری در اتحادیه به دبیرکل و پیوست تفصیلی آن احصاء نموده و در قالب برنامه‌های استانی تدوین و ارائه فرمایید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و توجهات حضرت ولی‌عصر عجل ا... تعالی فرجه الشریف در انجام وظایف محوله، موفق و مؤید باشید.

 

 

 

" و من ا... التوفیق "

حسین تاریخی

دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید