نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه:

حضرت جواد (ع) مظهری از دستگاه جود الهی است

حضرت جواد (ع) مظهری از دستگاه جود الهی است

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان همزمان با میلاد با سعادت حضرت جواد (ع) ضمن حضور در دفتر مرکزی اتحادیه در جمع اعضای کادر اتحادیه گفت: اصل ولادت،امامت و شهادت حضرت جواد(ع) خاص بوده است و این از خصایص جوادیه است.


وی گفت: امامت در هفت سالگی، ولادت با برکت و جریان شهادت در اوج جوانی همه متفاوت و خاص،در زمان خود بود.

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری خاطر نشان کرد: پروردگار عالم، در وجود مبارک امام جواد(ع) برکت عجیبی قرار داد که با تولد آن حضرت، زبان شماتت دشمنان قطع شد.


                           

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: بی شک افرادی که از این طریق توسل به امام جواد (ع) داشته باشند دریافت های مادی معنوی خواهند داشت حضرت جواد ،مظهری از دستگاه جود الهی است.


وی گفت: در بحث امروز اصلی ترین و حساس ترین مخاطب جهاد تبیینی، دانش آموزان هستند و باید اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برای این امر برنامه جدی و با کیفیت  داشته باشد.

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گفت: پرچم تبیینی اتحادیه با مدرسه انقلاب برافراشته شده است و باید برای کارهای کمی و کیفی از این قبیل تلاش مضاعف کرد.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید