دانشگاه صدا و سیما میزبان دوره پایانی برگزیدگان رسانش

دانشگاه صدا و سیما میزبان دوره پایانی برگزیدگان رسانش
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه از برگزاری دوره پایانی برگزیدگان جشنواره رسانش در دانشگاه صدا و سیما خبر داد.
 
علی جانباز با اعلام این خبر افزود: افتتاحیه نخستین جشنواره ملی رسانش شنبه 26 مرداد به طور همزمان در شبکه افق و روزنامه اطلاعات برگزار خواهد شد که فضه سادات حسینی بعنوان مهمان ویژه بخش دختران و محمدحسین بدری مهمان ویژه بخش پسران خواهد بود.
 
جانباز از برگزاری دوره ها و کارگاه های مختلف در این دوره فشرده خبر داد و در تشریح این برنامه خاطرنشان کرد: میزبان این جشنواره دانشگاه صدا و سیما است و علاوه بر رقابت فشرده و دو روزه دانش آموزان در تولید رسانه ای، بازدید از فضاهای تولیدات نظیر استودیو کروماکی، کارگاه طراحی، آرشیو دانشگاه، استودیوهای برنامه سازی در حوزه صدا و تصویر از جمله برنامه های این دوره است. ضمن اینکه کارگاه های آموزشی، کارگاه خلاقیت و سوژه یابی، کارگاه کسب و کارهای رسانه ای، کارگاه های تکنیکی و تخصصی، روزنامه نگاری، صفحه آرایی، عکاسی، تدوین و فیلمنامه و هم چنین نقد و بررسی مستند «متولد اورشلیم»، نیز با حضور چهره های متخصص علمی و رسانه ای برای جمع برگزیدگان حاضر در جشنواره رسانش برگزار خواهد شد.
 
هم چنین معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه درباره اختتامیه جشنواره نیز گفت: اختتامیه جشنواره ملی رسانش روز دوشنبه 28 مرداد در تماشاخانه هنر حوزه هنری با حضور چهره های سرشناس فرهنگی و هنری برگزار خواهد شد که اطلاعات تکمیلی آن را تقدیم رسانه ها خواهیم کرد.
 
گفتنی است نخستین دوره جشنواره ملی تولیدات رسانه ای دانش آموزی(رسانش) با مشارکت بیش از 4000 تن از دانش آموزان کشور برگزار شد که دوره 3 روزه اختتامیه آن در تهران برگزار می شود.
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید