به دنبال حادثه تروریستی در مشهد:

بیانیه دانش آموزان قرارگاه ملی در پی حمله به طلاب در حرم مطهر رضوی

 بیانیه دانش آموزان قرارگاه ملی در پی حمله به طلاب در حرم مطهر رضوی

بسم الله الرحمن الرحیم 

 
سلام بر حماسه‌سازان همیشه جاوید #روحانیت که رساله علمیه و عملیه خود را به دم شهادت و مرکب خون نوشته‌اند و بر منبر هدایت و وعظ و خطابه ناس از شمع حیات‌شان گوهر شب‌چراغ ساخته‌اند.
 
سلام بر شهدای والا مقام انقلاب اسلامی آنان که به رفتن جاودانه شدند و با گمنامی نام آور و سلام بر #شهید_حرم_رضوی که مانند ارباب بی کفن تشنه و گرسنه و مظلومانه به شهادت رسید ، شهادت روحانی مجاهد حجت الاسلام اصلانی را محضر امام زمان (عج) و رهبرمعظم انقلاب و خانواده محترمش تبریک و تسلیت عرض می کنیم .
 
حمله به روحانیون در مشهد مقدس از سمتی و از سوی دیگر هتک حرمت به ساحت مقدس امام مهربانی ها عاملی بود که موجب شد تا بینش و نگرش ملت ایران به برخی از مسائل ایران و جهان که در ظاهر ساده ولی در باطن مانند کلاف پیچیده ای است، بازتر شود این اقدام پست، نشان از عدم کارکرد تیر های دشمن در مقابله با ملت و مردم ایران است 
 
این جنایت بار دیگر دست پلید دشمنان اسلام و کینه‌ی آنان نسبت به مسلمانان را آشکار ساخت
 
و همچنین شهادت دو روحانی #اهل_سنت در گنبد کاووس و اتفاق سوم رمضان حرم مطهر رضوی و مجروحیت دو روحانی #شیعه دیگر در صحن پیامبر اعظم (ص) توسط فردی با ظاهری افغانستانی بخشی از سناریوی آمریکایی ها برای خروج از بن بست منطقه ای است و این دو اتفاق واضح است که بازیگران از یک اتاق دستور می گیرند . 
 
در این سناریو از پیش تعیین شده غربی ها،  ایجاد اختلاف میان شیعه و سنی و افغانی و ایرانی هدف قرار گرفته شده است ، آمریکایی ها برای نجات خود از بن بست منطقه ای درصدد کشاندن درگیری به داخل ایران و ایجاد غائله قومی و مذهبی در ایران هستند .
 
اما دشمنان ما بدانند اسلام دین مملو از برادری و مهربانی است ، ما از این خون ها نمی ترسیم و با اتکا به کتاب آسمانی مان و وحدت و برادی مان همواره نقشه های دشمنان را بر هم خواهیم زد و با عنایت خداوند پرچم اسلام ناب محمدی (ص) را بر سر تا سر جهان بر افراشته می کنیم .
 
 
والسلام علیکم و رحمه الله 
دانش آموزان قرارگاه ملی تشکل امین اتحادیه انجمن های اسلامی کشور
 
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید