دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان:

ضرورت تقویت موضوعات علمی و پژوهشی در سطح مدارس

ضرورت تقویت موضوعات علمی و پژوهشی در سطح مدارس

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی علیه السلام در سفر به استان قزوین ضمن شرکت در هیئت دانش آموزی انصارالمهدی(عج) استان قزوین در جمع شبکه پشتیبان و کادر اتحادیه این استان گفت: ماه مبارک رمضان فرصت بسیار خوبی است برای تمرین خودسازی و شما در ایام جوانی و نوجوانی باید این روزها را غنیمت بدانید.

 

وی بهترین راه حل قدرتمند شدن انجمن های اسلامی را کار تربیتی در سطح مدارس عنوان کرد و گفت: دانش آموزان انجمن اسلامی پرچم‌دار جنبش های دانش‌آموزی در سطح مدارس  هستند و تقویت موضوعات علمی و پژوهشی یکی از ضروریات است که همه انجمن ها باید به آن توجه ویژه داشته باشند .

 

تاریخی خاطرنشان کرد: دانش آموزان انجمن های اسلامی افسران جنگ نرم در مدارس می باشند و باید تمام توان خود را در اجرای عملیات فرهنگی در سطح مدارس به کار گیرند.

 

دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با اشاره به اهمیت عضویابی هدفمند در اتحادیه گفت: بهترین راه حل قدرتمند شدن انجمن های اسلامی، کار تربیتی در سطح مدارس است و مسئولین استان، موضوع جذب هدفمند و کار تربیتی را در مدارس با جدیت دنبال کنند.

 

کلمات کلیدی
ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید