استقبال گسترده از سوگواره هنر و خلاقیت هیئت‌های دانش آموزی

استقبال گسترده از سوگواره هنر و خلاقیت هیئت‌های دانش آموزی

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه از استقبال دانش آموزان سراسر کشور از سوگواره خبر داد.

 

علی جانباز گفت: سوگواره هنر، خلاقیت و ابتکارات هیئت های دانش آموزی با محوریت خلاقیت های هنری دانش اموزان در هیئت همزمان با آغاز ایام سیّد و سالار شهیدان از ابتدای ماه محرم آغاز شده و تا کنون با استقبال گسترده دانش آموزان اقصی نقاط کشور روبرو شده است.

 

جانباز ادامه داد: گمان ما این است که پیوند ابزار جدید و هنرمندانه با محتوای متعالی هیئات می‌تواند به جذب نوجوانان به فضاهای مذهبی نظیر هیئات کمک شایانی نماید، کما اینکه این موضوع در سالهای اخیر کم و بیش از کشور دیده شده و برخی از نوجوانان هیئتی اتحادیه هم در هیئات انصارالمهدی شهر خود به این سمت حرکت کرده اند.

 

معاون فرهنگی اجتماعی اتحادیه افزود: این سوگواره به طور خاص روی محورهایی نظیر دکور و فضاسازی هیئت، نوع خدمت گذاری و چینش خادمین، کیفیت ارائه محتوا، تبلیغات درون و برون تشکیلاتی، مدل جذب مخاطب به هیئت، ابتکار و خلاقیت در برنامه های جنبی، ابتکار در مدل جذب منابع مالی و تشکیل هیئات مدرسه ای تمرکز دارد و دانش آموزان سراسر کشور هم می‌توانند تا اربعین حسینی در این طرح شرکت نمایند.

 

گفتنی است دانش آموزان سراسر کشور می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.beyraagh.ir و کانال @sogvare در پیام‌رسان بله مراجعه نمایند.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید