نخستین آلبوم سرود دانش آموزان انجمن اسلامی منتشر شد

نخستین آلبوم سرود دانش آموزان انجمن اسلامی منتشر شد

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، در کنگره سیزدهم اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان دست تمام دانش آموزان، آلبوم سرود طلایه داران بود و صحبت از گروهی بود که برای اولین بار در اتحادیه  توانسته آلبوم منتشر کنند، آلبوم سرودی که تمام سرودهای آن توسط بچه های انجمنی اجرا شده بود و کار خود بچه های انجمن اسلامی بود.

 

مسعود شاکر، مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان های تهران در خصوص زمان شکل گیری این گروه گفت: گروه سرود طلایه داران متشکل از 30 دانش آموز انجمن اسلامی شهر ری، از بهمن سال 97 همزمان با برگزاری نمایشگاه های مدرسه انقلاب شروع به فعالیت کرده است.

 

وی گفت: گروه طلایه داران در ابتدا با اجرای سرودهای مدرسه انقلاب ، گام دوم و نماز کار هنری خود را آغاز کردند که اغلب این کارها با تأسی از بیانات نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه و همچنین مباحث مهم تشکیلاتی تولید شده است و قطعا این صحبت ها اگر در قالب هنری بیان شود تاثیر گذاری بیشتری در بین دانش آموزان خواهد داشت.

 

مسئول اتحادیه شهرستانهای تهران گفت: دانش آموزان انجمن های اسلامی شهر ری به همراه مربی خود آقای خزایی این سرودها را به مرحله اجرا رساندند و در نمایشگاه های قرآن و کتاب و برنامه های ملی اتحادیه از قبیل کنگره، آیه سال و... به صورت زنده اجرا داشتند و چند سرود گروه طلایه داران نیز از شبکه های مختلف صدا و سیما پخش شد.

 

شاکر خاطرنشان کرد: اسم طلایه داران از هویت تشکیلاتی دانش آموزان و برگرفته از شعار اتحادیه "فردا از آن ماست" می باشد و امیدواریم این گروه سرود نیز طلایه داران کار فرهنگی و هنری در مدارس سراسر کشور شود.

 

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستانهای تهران  گفت: آلبوم طلایه داران نیز توسط معاونت فرهنگی دفتر مرکزی اتحادیه در 700 نسخه منتشر شد که 500 نسخه آن در کنگره به دست دانش آموزان منتخب  و مسئولان اتحادیه رسید و 200نسخه دیگر آن نیز بین استان ها توزیع شده است و جدید ترین کار این گروه نماز جمعه و جشن تکلیف (پسران) است که به زودی منتشر خواهد شد.

 

گفتنی است گروه سرود طلایه داران، گروهی متشکل از 30 نفر از دانش آموزان انجمن های اسلامی شهر ری است که اغلب در برنامه های ملی و  ویژه اجراهای به یادماندنی داشتند.

ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید