الگوی سایر دانش آموزان باشید!

الگوی سایر دانش آموزان باشید!
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، در این نشست که با حضور بیش از 40 دانش آموز انجمنی عضو قرارگاه شهری (پسران و دختران)،کادر و مربیان اتحادیه برگزار شد، آیت الله مصباح یزدی گفت: پروردگار متعال در قرآن کریم وجود انسان را به وجود درختی تشبیه کردند که ریشه آن زیر زمین بوده و از آفات بیرونی در امان بوده و ثابت و پایدار است و شاخه های آن در آسمان است.
 
استاد حوزه علمیه قم ادامه داد: افکار، اندیشه ها و عقایدی که در قلب انسان است، مانند ریشه درخت بوده و اعمال و رفتار انسان مانند شاخ و برگ درخت می باشد و اعمال و رفتار ما نشأت گرفته از افکار و عقاید ما است.
 
آیت الله مصباح یزدی خاطرنشان کرد: ریشه های دین، همان اصول دین است و باید رفتارهایی را که از این ریشه ها نشأت می گیرد، جهت دهی و مدیریت نمایید.
 
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خطاب به اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی گفت: شما دانش آموزان نخبه مانند میوه های نوبر درخت دین هستید که باید به خاطر این نعمت خدا را شکر کنید و الگوی دیگر دانش آموزان باشید. این موفقیت را به شما تبریک می گویم و از خدا می خواهم که بر بصیرت شما بیفزاید.
 
گفتنی است در ابتدای این نشست، خضری فرد مسئول اتحادیه استان قم به ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت های اعضای انجمن های اسلامی استان پرداخت.


ارسال نظر
کاربر گرامی، برای ارسال نظر روی دکمه روبرو کلیک کرده و نظر خود را ثبت کنید